Ціни СПОРТИВНИЙ КЛУБ ПО ОВОДОВА, 22:

 

Вимагайте у тренера персональну програму безкоштовно!

 

Тренажерний зал:

Розклад роботи: Пн,Ср,Пт – 9.00-22.00; Вт,Чт – 10.00-22.00; Сб – 10.00-21.00

Індивідуальні заняття з персональним тренером:

Місячний абонемент_________________________________ 1200 грн/міс 

Разове заняття ___________________________________ 120 грн/разово

 Абонементи (персональна програма безкоштовно):

Абонемент безлімітний в місяць  ________________________ 400 грн/міс
Абонемент 1 місяць(3рази/тиждень(13разів/місяць)_________350 грн/міс
Студентам, школярам (3рази/тиждень-13разів/місяць)_______300 грн/міс
Абонемент ранковий 3 р/тиждень(прийти до 15.00)_________300 грн/міс
Абонемент на 2 відвідування в тиждень __________________ 270 грн/міс
Абонемент річний безліміт -50%________________________2400 грн/рік
Абонемент піврічний безліміт -33% ________________ 1850 грн./пів-року
Абонемент квартальний безліміт  -20% _______________ 960грн/квартал
Кардіозал (велотренажер)_____________________________ +30 грн/міс

 Разові заняття:

Разове заняття __________________________________________ 35 грн.
Разове заняття ранкове___________________________________ 30 грн.

Кардіозал разовий _______________________________________+ 5 грн.

 Акції:

"Вперше в Максимусі" 50%______________________________200 грн/міс 

(Діє з 1 травня по 31 серпня та з 1 грудня по 7 січня).

При купівлі абонементу на два місяці третій у подарунок – акція до 31 серпня.

Приведи друга у день купівлі абонементу та отримай знижку – 20 %.

День народження – 50% _______________________________ 200 грн/міс
 

 

Групові заняття:

Тренажерний зал безкоштовно для усіх груп (крім дітей)

Зал-2 (55 м2)                               разовий/8 занять/13 занять
Понеділок, середа, п'ятниця:
14:00 - Естрадна хореографія (діти 6-15 років), Олександра - 50/,,,/325 грн.
16:00 - Фітнес, Юлія Коломієць - (з вересня)
17:00 - Східний танець, Олена Пунько - (з вересня)
18.00 – Кундаліні-йога, Жанна Морітц - 60/450/600   
19.00 – Зумба, Інна Сергієць - 50/320/400   
20.00 - 
Вівторок, четвер:
18.00 – Фітнес-мікс, Тетяна Бесараб (неділя-18.00) - 35/270/350
19.00 – Пілатеc, Тетяна Куриленко (субота – немає) - 40/320/---
20.00 – Фітнес-мікс, Маша Цьолух - 35/270/350
Субота:
14.00 – Естрадна хореографія (пільгова група),Олександра - безкоштовно
18.00 – Фітнес-мікс, Маша Цьолух - 35/270/350
Неділя:
18.00 – Фітнес-мікс, Тетяна Бесараб (вт., чт. -18.00) - 35/270/350
Зал-3 (27 м2)
Понеділок, середа, п'ятниця:
17.00 – Естрадна хореографія (діти 6-15 років), Олександра - (з вересня)
18.30 – Естрадна хореографія (діти 6-15 років), Олександра - (з вересня)
19.30 – Кундаліні-йога, Тетяна Самохвалова (пн.-немає) - 50/---/---
20.30 –
Вівторок, четвер:
10.00 – Кундаліні-йога, Тетяна Самохвалова ( сб.-10.00) - 50/---/---
16.00 – Кіукушінкай карате,Ігор (субота-13.00)(діти 6-15 років) - (з вересня)
17.30 – Трайбл-фьюжн, Олена Пунько - (з вересня)
18.30 – Фітнес-мікс, Оля Зосенко (субота – 17.00) - 35/270/350
19.30 – Степ-аеробіка, Жанна Маринченко (неділя – 19.30) - (з вересня)
Субота:
10.00 – Кундаліні-йога, Тетяна Самохвалова (чт, вт.-10.00) - 50/---/---
13.00 – Кіукушінкай карате, Ігор (вт.,чт. -16.00)(діти 6-15 років) - (з вересня)
17.00 – Фітнес-мікс, Оля Зосенко (вт.чт. – 18.30) - 35/270/350
Неділя:
19.30 – Степ-аеробіка, Жанна Маринченко (вт.чт.-18.30) - (з вересня)
4vip.ua bagland.ua koffer.com.ua mattioli.com.ua